لایحه ی بودجه سال1397شهرداری رودسر امروز در صحن علنی شورا توسط شهردار محترم تسلیم شورای شهر رودسر شد.
سخنگوی شورای شهر رودسر ضمن تقدیر از شهردار و پرسنل شهرداری که به موقع لایحه ی این بودجه را تقدیم شورا کردند بیان داشت: به طور اجمال میتوانم عرض کنم که لایحه ی بودجه سال 97 شهرداری رودسربا مبلغی معادل 310میلیارد ریال تقدیم شورای شهر شده و شورا پس از بررسی اولیه در پایان هفته آینده و به مدت 3روز این لایحه را بررسی خواهد کرد و مجموعه عبارات لایحه تقدیمی رابه چالش خواهد کشید و تهیه کنندگان آنرا مورد پرسش قرارخواهد داد.

محمود فرج پور در همین زمینه به خبرنگار ما گفت:همانطور که مستحضر هستید مقدار لایحه یعنی بودجه سال 96 یعنی سالی که درحال عبور از آن هستیم به مبلغ 300میلیارد ریال به تصویب رسیده بود که متاسفانه باید اعتراف کنیم که بخش اعظم این بودجه محقق نشده و کسر کوچکی از آن از سوی شهرداری تحصیل شده است. وی افزود:از این رو با شرایط موجود باید ببینیم که بودجه 310میلیارد ریالی سال 97 که حدودا 60درصدآن عمرانی و 40درصدآن جاری است چگونه توسط شهردار محترم و عوامل فنی شهرداری مورد دفاع قرار خواهد گرفت.
فرج پور با اشاره به لزوم دقت در این زمینه بیان داشت:
شورای شهر رودسر این قول رابه همه شهروندان خواهد داد که این لایحه بودجه را با دقت تمام مورد بررسی قراردهد و برای بند بند آن به گفتگوهای مفصلی بپردازد.
وی افزود:امیدواریم که بودجه سال 97 یک بودجه عملیاتی شفاف و قابل اجرا باشد تا همه عوامل اجرا و ارکان این بودجه بتوانند سربلند ازآن بیرون بیایند و عملیاتی شدن آن موجبات بهبود شرایط کسب و کار در شهر و بهبود شرایط عمرانی شهر را فراهم آورد.
فرج پور در پایان ضمن ابراز امیدواری در خصوص آینده مسائل مالی و اعتباری شهر رودسر خاطرنشان کرد:تمام تلاش اعضای شورای شهر این خواهد بود که بودجه را هرچه بیشتر با واقعیت موجود جامعه مماس کند و با در نظر گرفتن مسائلی که در اقتصاد کشور و منطقه وجود دارد سعی نماید که بودجه از محور واقع بینی دور نگردد. وی گفت شورای شهر رودسر باید با کمترین فشار بر آحاد و گروههای اجتماعی، بتواند چیزی رابه تصویب برسانند که قابل تحصیل کردن و قابل دسترسی باشد.