نشستی با استاندار محترم دکتر سالاری داشتیم که متشکل از ارکان اصلی ستاد جوانان دکتر روحانی روسای ستادجوانان در شهرستانها و شورای رهبردی ستاد جوانان بود .
که استاندار محترم با سعه صدر و مداقه؛ به همه مطالب بیان شده از سوی اعضای ستاد جوانان توجه نموده اند .
ابتدا مشاور جوان استاندار جناب اقای نوروزپور و سپس آقای سارنگ حسن پور رئیس ستادجوانان دکتر روحانی در استان گیلان ودیگر بزرگواران اعضای ستاد به مباحث خود پرداختند.که حقیر به نمایندگی از شهرستانهای شرق گیلان دقایقی به صحبت پرداختم که ابتدا عرائضم را با گرامیداشت یاد شهدا وامام شهیدان وارزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری آغاز نموده و در ادامه یاد اسوه اعتدال وعقلانیت کشور مرحوم ایت اله هاشمی رفسنجانی که نامش در تاریخ سیاسی ایران ماندگار خواهد بود،اشاره داشتم..
ابتدا ضمن عرض خوش امد و انتخاب یک استاندار جوان که هم به لحاظ گفتمانی وهم بر اساس سن مدیریتی مطلوب به گیلان تشریف اورده اند ابراز مسرت وخوشحالی نموده.و باتوجه به شناخت قبلی که از دوستان ستاد جوانان استان بوشهر داشتیم که نسبت به ایشان رویه مطلوب وجوانگرایی شان احساس رضایت داشته وبه تمجید می پرداختند ، الحمدالله دید مثبتی برای ما وجود داشت که درخواست نمودیم در اینجا نیز با جد وجهدی بیش از پیش همان مسیر را دنبال نمایند.


در دو بخش سیاسی واقتصادی در باب مسائل استان وشهرستانهای شرق گیلان مباحثی را به عرض ایشان رساندم.
که عموما در حوزه اقتصادی به توان فزاینده دیپلماسی تجاری با محوریت گیلان وکشورهای cis  توان گردشگری استان گیلان وصنعت توریسم ،پروژه های اقتصاد دریامحور،توجه جدی به تسهیل موانع در باب محصولات کشاورزی چای،برنج و… ومباحث دیگر حول این محورها بیان نمودم که عمدتا اگر بدنیال نتیجه ملموس وعینی باشیم می بایست با ورود بدنه جوان مدیرتی در این عرصه به این اهداف نائل آییم.
اینکه اگر در استان چنین قابلیت های عظیمی وجود دارد تنها وتنها با دست وتوان عظیم نیروهای جوان تحصیلکرده،بادیسیپلین وکارآمد ومتعهد ما می بایست انجام بپذیرد.

درحوزه سیاسی خواستار کمک به رشد تحزب ،ایجاد نشاط سیاسی و رویکردی جدید از سوی مدیران دستگاه ها وادارات وفرمانداری ها در حمایت صریح از دولت وگفتمان تدبیر وامید بود.به توان راهبری و مروّج بودن گفتمان تدبیر وامید در بین فرمانداران محترم اشاره نموده و خواستار فعال شدن دستگاه ها در پی اشاعه تفکر و گفتمان تدبیر وامید در هر حوزه ای از مسئولیت شان شدیم. لزوم توجه جدی فرمانداری ها به نیروهای جوان که از کنشگری لازم برخوردار بوده و در عرصه های سیاسی واجتماعی پیشرو وفعال بوده اند و توانسته اند با سطح تحصیلات عالیه به فعالیت قانونی در کشور بپردازند.

لزوم توجه جدی فرمانداران محترم و معاونین سیاسی فرمانداری ها در باب احقاق حقوق ومطالبات جوانان در عرصه های سیاسی واجتماعی که مورد تاکید موکد آقای استاندار نیز بود.در ادامه نسبت به روند معیوب عدم بکارگیری جوانان اشاره و به لزوم کادر سازی جوانان در مسئولیتهای اعطایی آینده و مداقه دراین امر ؛نکاتی به عرض ایشان رساندم.

دکتر سالاری استاندار محترم گیلان نیز درادامه به طرح مباحث وبیانات خود پرداخته واز ستاد جوانان ونیروهای جوان حامی دولت تشکر نمودند و راهکارهایی درخصوص رشد وتوسعه اقتصادی وسیاسی مطرح فرمودند و با تکیه بر رویکردی نو وجدید نسبت به بکارگیری جوانان در عرصه های مدیریتی ابراز تمایل داشتند و در پی کسب اطلاعات بیشتر وارزیابی های خود در باب بدنه اجرایی و مدیران دولت تدبیر وامید در استان وشهرستانها هستند .و به ضرس قاطع در پی تقویت نیروهای حامی دولت تدبیروامید در مناصب مدیرتی شهرستانها واستان خواهند بودو همواره جوانان را در راستای روحیه مطالبه گری و اشاعه امید ترغیب و تشویق نموده و خواستار اعطای طرح های پیشنهادی وتخصصی جوانان به خود ایشان بودند.
در خصوص مسائل اقتصادی نیز رویکرد ایشان در حوزه بوم گردی و صنعت توریسم ،منطقه ازاد، محصولات کشاورزی استان ،پتانسیل های گردشگری دریا محور واستان ؛نگاه مطلوب و توسعه مندی است که امیدواریم متحقق گردد.